У "червоній" Херсонській області відкривають мобільний шпиталь для хворих на COVID

У "червоній" Херсонській області відкривають мобільний шпиталь для хворих на COVID

Фото: УНІАН

Госпіталь розрахований на 120 інфікованих. 

У Херсонській області відкривають мобільний шпиталь для інфікованих коронавірусом. 

Про це Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила 25 жовтня.

Госпіталь відкриють на території Каховської центральної міської лікарні імені родини Панкеєвих. Зазначається, що він розрахований на 120 COVID-інфікованих. 

Шпиталь має 35 наметів і модулів. До слова, 24 з них - палати для пацієнтів і блок інтенсивної терапії. Він автономний, забезпечений електрогенераторами, тепловими гарматами і вежами освітлення.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 25 жовтня зафіксовано 14 634 нові випадки коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померло 330 людей, 4 598 пацієнтів одужало.

Нагадаємо, від 26 жовтня режим суворих карантинних обмежень запровадять у Рівненській та Миколаївській областях - так вирішила державна комісія. Зараз у "червоній" зоні шість регіонів: до Херсонської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської і Донецької областей додалася Сумська.

Читайте також: 

Новини тижня: ситуація з коронавірусом в Україні загострюється

Новини тижня: ситуація з коронавірусом в Україні загострюється

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація