У Чернівецькій області заявили про збільшення кількості хворих на коронавірус дітей

У Чернівецькій області заявили про збільшення кількості хворих на коронавірус дітей

Фото: УНІАН

Загальна кількість випадків інфікування коронавірусом на Буковині наблизилася до 12 тисяч.

Увечері п'ятниці, 11 вересня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 141 людини, тоді як лабораторний центр опрацював 752 зразки.

Про це повідомили на сайті Чернівецької облдержадміністрації.

"За останні два місяці 8% від усіх недужих на коронавірус - це діти. Причому майже половина з них - віком від 11 до 17 років, таких 48%. Порівняно із весною, зросло число пацієнтів обласної дитячої лікарні. Зараз тут перебувають 53 осіб із COVID-19 або підозрою на нього", - зазначив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Тим часом в області зафіксували ще два пов'язані з коронавірусом летальні випадки. 

Зокрема, у Кельменецькій ЦРЛ повідомили про смерть 78-річного пацієнта, який, окрім COVID-19, мав двобічну пневмонію, ішемію, серцеву недостатність, кардіосклероз, жовчнокам’яну та сечокам’яну хвороби; а в Новоселицькій ЦРЛ померла 63-річна жінка із двобічною пневмонією, цукровим діабетом, кардіосклерозом та важкою серцевою патологією.

Водночас впродовж доби на Буковині від нового захворювання одужала сотня осіб.

Станом на 11 вересня у буковинських лікарнях перебувають 610 людей. У 405 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 71 хворого медики оцінюють як важкий. "З них у реанімаціях - 46, на апаратах штучної вентиляції легень - 2", - розповіли в облдержадміністрації.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 11 988 людей. Серед них 310 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 7 059 - одужали

Нагадаємо, що штовханиною у Чернівцях завершилась акція протесту батьків школярів, які вийшли на мітинг проти дистанційного навчання. 

А тим часом, слідом за Тернополем та Івано-Франківськом, міська рада Чернівців готує позов на рішення уряду, за яким місто опинилося у "червоній" карантинній зоні. 

Раніше правоохоронці розпочали кримінальне провадження проти Чернівецької міської ради, депутати якої 25 серпня ухвалили рішення, яким, попри "червону" зону карантину, дозволили роботу громадських закладів. Водночас, в.о. Чернівецького міського голови Василь Продан вважає дії поліції "більше політичним рішенням, аніж правовим". 

Новий антирекорд: 3 144 випадків коронавірусу зафіксували у країні за добу

Новий антирекорд: 3 144 випадків коронавірусу зафіксували у країні за добу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація