У Чернівецькій області зафіксували сім десятків нових випадків зараження коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
1093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чернівецькій області зафіксували сім десятків нових випадків зараження коронавірусом

Фото: Фотограф Максим Козменко

Кількість випадків інфікування на Буковині сягнула 4 089.

Увечері вівторка, 16 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 70 людей.

"Лабораторний центр сьогодні дослідив 584 зразки", - повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 63 пацієнти, які "двічі отримали негативний результат тестів".

"Для потреб хворих на коронавірус у медичних закладах Чернівецької області відведено 3304 ліжка. Наразі 43,6% з них заповнено", - зазначив посадовець.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 4 089 людей. Серед них 164 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 339 - одужали

Як повідомлялося, 10 областей та столиця не готові перейти на наступний етап послаблення карантину. Всі вони не відповідають вимозі інцидентності.

Так, кількості нових випадків захворювання на COVID-19 за останні сім днів, де показник повинен бути менше 12 на 100 тисяч осіб, не відповідають Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька і Чернігівська області. 

Також нагадаємо, що Буковина є однією з областей, де зафіксували показник летальності, що перевищує середній по Україні.

❗️На Буковині сьогодні, 16 червня, офіційно підтверджено ще 70 випадків зараження коронавірусом. Таким чином, загальна...

Опубліковано Сергій Осачук Вівторок, 16 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація