У Чернівецькій області зафіксували шість десятків випадків коронавірусу, один з яких - смертельний

У Чернівецькій області зафіксували шість десятків випадків коронавірусу, один з яких - смертельний

На этом фото, сделанном в понедельник, 4 мая 2020 года, глава отделения интенсивной терапии Константин Дроник в специальном защитном костюме помогает пациенту с кислородной маской в Черновицкой областной больнице / Фото: Associated Press

Кількість випадків інфікування на Буковині сягнула 5 751.

Увечері вівторка, 28 липня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 59 людей,  тоді як лабораторний центр опрацював 470 зразків.

Про це повідомили на сайті Чернівецької облдержадміністрації.

Водночас впродовж доби на Буковині від нового захворювання одужали 109 пацієнтів.

За даними Чернівецької ОДА, в області зафіксували ще один летальний випадок, пов'язаний з COVID-19. Помер 81-річний чернівчанин, який мав важку двобічну пневмонію та гостре порушення мозкового кровообігу.

Станом на 28 липня у буковинських лікарнях перебувають 268 людей. У 148 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 32 хворих медики оцінюють як важкий. "З них у реанімаціях - 25, на апаратах штучної вентиляції легень - 0", - розповіли в облдержадміністрації.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 5 751 людина. Серед них 216 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 4 279 - одужали

Нагадаємо, що у Чернівецькій області дозволили відкрити дитячі садки від 3 серпня, а цього тижня мобільні групи будуть перевіряти готовність закладів до відкриття. 

Як повідомлялося, у Чернівцях дозволили роботу закладів культури з наповненістю не більш ніж 50% стаціонарних розміщених місць, тоді як нічні клуби та заклади громадського харчування тепер можуть працювати до 23:00.

Спалах коронавірусу у вінницькій лікарні: виявили 11 інфікованих медиків та 14 пацієнтів

Спалах коронавірусу у вінницькій лікарні: виявили 11 інфікованих медиків та 14 пацієнтів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація