У Чернівецькій області зафіксували ще понад три десятки випадків коронавірусу

У Чернівецькій області зафіксували ще понад три десятки випадків коронавірусу

Фото: Фотограф Максим Козменко

Минулої доби на Буковині з підозрою на COVID-19 померли п'ятеро пацієнтів.

У неділю, 26 квітня, у Чернівецькій області новий тип коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 35 людей. 

Загалом кількість інфікованих на Буковині зросла до 1 376 пацієнтів, повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук. 

Також, за його словами, із підозрою на COVID-19 до буковинських медзакладів протягом доби шпиталізували 26 осіб.

Як повідомлялося, що за минулу добу у Чернівецькій області було зафіксовано 33 нових випадки коронавірусу. Окрім того, на Буковині підтвердили смерть п'яти пацієнтів: усі померлі мали підозру на COVID-19 та пневмонію. 

Раніше у Чернівецькому СІЗО відбувся бунт ув'язнених через те, що до установи помістили хворого на новий тип коронавірусу чоловіка. За словами Уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денісової, ця справа перебуває на її особистому контролі

Сьогодні, 26 квітня, у Чернівецькій області підтверджено ще 35 випадків зараження коронавірусом. Загальна чисельність...

Опубліковано Сергій Осачук Неділя, 26 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація