У Чернівецькій області зафіксували понад пів сотні нових випадків коронавірусу, серед яких смертельні

У Чернівецькій області зафіксували понад пів сотні нових випадків коронавірусу, серед яких смертельні

Фото: Associated Press

Станом на 7 червня у буковинських медзакладах перебувають 440 людей.

Увечері неділі, 7 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 59 людей.

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 376 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 9 буковинців.

Водночас за даними Чернівецької ОДА від 7 червня, в області зафіксували ще три смерті: у двох буковинців підтвердили COVID-19.

Зокрема, не змогла побороти недугу 67-річна чернівчанка, яка мала важку двобічну пневмонію, а також хронічне обструктивне захворювання легень й гострий міокардит. Окрім того, від ускладнень коронавірусу померла 60-річна мешканка Новоселицького району, яка хворіла на важку двобічну пневмонію й перебувала на апараті ШВЛ.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 3 698 людей. Серед них 159 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 133 - одужали

Станом на 7 червня у буковинських медзакладах перебувають 440 людей, у 155 із яких підтвердили коронавірус (решту перевіряють). Зазначається, що 39 пацієнтів нині є у важкому стані: 27 із них - у реанімаціях, а двоє - на апаратах ШВЛ.

Попри те, що від 5 червня в Україні дозволяється відкривати заклади громадського харчування для відвідування клієнтами всередині приміщення, для Чернівецької області пом'якшення поки не передбачені, тож кафе й ресторани продовжуть працювати на виніс.

Як повідомлялося, у Чернівецькій області почалося тестування методом імуно-ферментного аналізу (ІФА) на виявлення антитіл до нового COVID-19. За результатами, виявилося, що майже кожен п’ятий, хто здав аналіз, має антитіла до коронавірусу, тобто перехворів недугою.  

На Буковині сьогодні, 7 червня, офіційно підтверджено ще 59 випадків зараження коронавірусом. Лабораторний центр...

Опубліковано Сергій Осачук Неділя, 7 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація