У Чернівецькій області повідомили про понад пів сотні нових випадків коронавірусу

У Чернівецькій області повідомили про понад пів сотні нових випадків коронавірусу

Фото: Фотограф Максим Козменко

На Буковині новим типом коронавірусу заразилися 3 083 людини.

Увечері неділі, 24 травня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 55 людей. 

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 300 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Водночас у неділю від нової коронавірусної інфекції вилікувалися ще 6 буковинців.  

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 3 083 людини. З них 127 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як щонайменше 804 - одужали та виписалися з медзакладів. Найстаршому хворому 77 років, наймолодшому - рік і 5 місяців. 

Як відомо, у Чернівецькій області 52 пацієнти, хворі на COVID-19, перебувають у важкому стані, а в суботу на Буковині госпіталізували 19 людей. Також ще 5 хворих померли.

Нагадаємо, що 22 травня у Чернівецькій області, де фіксують найбільшу кількість заражених коронавірусом в Україні, вирішили послабити карантинні обмеження. Відтепер проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення відновлено.

Також повідомлялося, що на Буковині вже заповнені лікарні для першої і другої "хвилі" хворих на коронавірус. 

Кількість нових випадків коронавірусу на Буковині все ще залишається значною. Сьогодні, 24 травня, обласний лабораторний...

Опубліковано Сергій Осачук Неділя, 24 травня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація