У Чернівецькій області повідомили про десятки нових випадків коронавірусу: ще дев'ять пацієнтів одужали

У Чернівецькій області повідомили про десятки нових випадків коронавірусу: ще дев'ять пацієнтів одужали

Фото: Фотограф Максим Козменко

Від початку спалаху на Буковині нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 199 осіб.

У четвер, 23 квітня, у Чернівецькій області новий тип коронавірусу підтвердили в іще 59 людей, тоді як лабораторний центр дослідив близько двохсот зразків. 

Водночас, ще дев'ятеро пацієнтів одужали від COVID-19, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

"Вони вже одужали, повернулися додому, й можуть жити звичним життям", - зазначив голова ОДА.

Загалом від початку спалаху на Буковині нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 199 осіб. 27 із них померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 46 одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що в обласній лікарні Чернівців рятують 5-річну дівчинку, яка інфікована коронавірусом. Дитину підключили до апарату штучної вентиляції легень. Її стан лікарі оцінюють як важкий.

На Буковині сьогодні, 23 квітня, офіційно підтверджено ще 59 випадків зараження коронавірусом. Лабораторний центр...

Опубліковано Сергій Осачук Четвер, 23 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація