У Чернівецькій області, попри понад 80 нових випадків коронавірусу, заговорили про позитивну динаміку

У Чернівецькій області, попри понад 80 нових випадків коронавірусу, заговорили про позитивну динаміку

Фото: Фотограф Максим Козменко

У середу ще 18 буковинців вилікувалися від нової недуги.

У середу, 29 квітня, у Чернівецькій області новий тип коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 82 людей. 

Більшість із них, а саме 52 пацієнтів, є мешканцями Чернівців. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

"52 - мешканці міста Чернівці. Прошу задуматися про те, що занадто активне повернення до активного способу життя одразу проявляється потім в новій кількості інфікованих", - зауважив посадовець, додавши, що на Буковині у шести районах показник захворюваності стабілізувався. 

Також у середу ще 18 буковинців вилікувалися від нової недуги. "Вони двічі отримали негативні результати тестів", - додав Осачук. 

А тим часом лабораторний центр отримав та запустив у роботу другий ампліфікатор, тож відтепер кількість аналізів, які можуть робити на Буковині, зросла.

"Раніше, коли досліджуваи тільки 300 зразків, позитивний показник виявлених нових випадків сягав 40%, сьогодні ж, коли лабораторний центр провів дослідження 500 і виявив тільки 82 позитивних, це говорить, що це лише 20%. І тому, маємо, мені здається, добру динаміку", - наголосив голова Чернівецької ОДА.

Загалом від початку спалаху нову коронавірусну інфекцію у Чернівецькій області підхопила 1 571 особа. 38 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 116 одужали та виписалися з медзакладів. 

Як повідомлялося, на Буковині померли троє медпрацівників з коронавірусом. Усі вони мали супутні хвороби. Загалом в області COVID-19 виявили у 264 медичних працівників, серед яких лікарі, медсестри, санітарки та інший персонал. Стан хворих легкий або середнього ступеню важкості. За результатами епідеміологічних розслідувань, близько половини випадків інфікування лікарів сталися під час надання медичної допомоги.

Сьогодні, 29 квітня, у Чернівецькій області офіційно підтверджено ще 82 випадки зараження коронавірусом, із них 52 – у...

Опубліковано Сергій Осачук Середа, 29 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація