У Чернівецькій області коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей

У Чернівецькій області коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей

Фото: Фотограф Максим Козменко

Загальна кількість інфікованих у регіоні сягнула 1340 осіб.

Протягом 25 квітня у Чернівецькій області було офіційно підтверджено ще 32 випадки зараження новим коронавірусом COVID-19.

Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

"Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 1340 осіб. За цей день одужали ще вісім осіб, вони отримали двічі негативний результат. Також за останню добу було госпіталізовано 60 буковинців", - уточнив Осачук.

Станом на ранок 25 квітня в Україні зафіксовано 8125 інфікувань новим коронавірусом. Із них 782 особи одужали, 201 людина померла, решта - лікуються. За кордоном від коронавірусу нині лікуються 163 заражені українці. Найбільше - 121 - в Італії. Від інфекції вже вилікувалися 44 українці за кордоном, ще семеро - померли.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація