У Чернівецькій області коронавірусом заразилися ще пів сотні людей, коли недуга забрала чергове життя

У Чернівецькій області коронавірусом заразилися ще пів сотні людей, коли недуга забрала чергове життя

Фото: Фотограф Максим Козменко

Від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 3 571 людина.

Увечері п'ятниці, 5 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 52 людей.

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 382 нові зразки, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 29 буковинців.

"Як бачимо, вірус не дозволяє розслабитися. Останніми днями число нових випадків трималося у межах чотирьох десятків, а сьогодні знову перевалило за п’ятдесят", - наголосив посадовець.

Водночас за даними Чернівецької ОДА від 5 червня, в області зафіксували ще одну смерть серед пацієнтів із COVID-19. Жертвою недуги стала 87-річна жінка, яка мала пневмонію та супутні захворювання: гіпертонію й ішемію. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 3 571 людина. Серед них 156 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 108 - одужали

Попри те, що від 5 червня в Україні дозволяється відкривати заклади громадського харчування для відвідування клієнтами всередині приміщення, для Чернівецької області пом'якшення поки не передбачені, тож кафе й ресторани продовжуть працювати на виніс.

Як повідомлялося, у Чернівецькій області почалося тестування методом імуно-ферментного аналізу (ІФА) на виявлення антитіл до нового COVID-19. За результатами, виявилося, що майже кожен п’ятий, хто здав аналіз, має антитіла до коронавірусу, тобто перехворів недугою. 

Нагадаємо, що у лікарки-анестезіологині з Чернівецької міської лікарні вдруге зафіксували зараження новим коронавірусом. 

На Буковині сьогодні, 5 червня, офіційно підтверджено ще 52 випадки зараження коронавірусом. Лабораторний центр дослідив...

Опубліковано Сергій Осачук Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація