У Чернівецькій області коронавірус виявили у ще майже півсотні людей

У Чернівецькій області коронавірус виявили у ще майже півсотні людей

Фото: Фотограф Максим Козменко

Лабораторія 12 травня перевірила 190 зразків на зараження коронавірусом.

У Чернівецькій області упродовж 12 травня виявили ще 48 заражених новою коронавірусную інфекцією COVID-19. І загалом від початку пандемії на Буковині зафіксували 2 444 випадки захворювання на коронавірус.

Про це сказав очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук під час відеозвернення у Facebook.

За його словами, Буковина є регіоном лідером в Україні не лише за кількістю виявлених нових випадків COVID-19, а й за кількістю летальних випадків. Посадовець розповів, що 12 травня лабораторний обласний центр отримав 736 зразків на можливість зараження коронавірусом. Із них - 190 з них медики вже дослідили, а 188 ще опрацьовуються.

"У результаті роботи лікарі встановили 48 нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією. Загальна кількість людей, які інфікувалися, становить 2444 людини", - сказав Сергій Осачук.

Сергій Осачук про боротьбу з коронавірусом в області

На Буковині сьогодні, 12 травня, офіційно підтверджено ще 48 випадків зараження коронавірусом. Лабораторний центр дослідив 190 нових зразків. Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 2444 осіб. Чернівецька область залишається лідером в Україні не лише за кількістю виявлених нових випадків COVID-19, а й за числом летальних випадків. 12 травня своє професійне свято відзначають медичні сестри. У ОДА нагородили найкращих представників професії. До облдержадміністрації надходять повідомлення про те, що буковинці часто не можуть додзвонитися до своїх сімейних лікарів. Якщо таке трапилося, необхідно звертатися на «гарячу лінію», телефони: +380660849313, +380984966202.

Опубликовано Сергій Осачук Вторник, 12 мая 2020 г.

Нагадаємо, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко сказав, що однією з причин спалаху нового коронавірусу COVID-19 в Чернівецькій області може бути відвідування вірянами церков у Великодні свята. Точну причину має з'ясувати комісія МОЗ, яка проводить розслідування.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація