У Чернівецькій області кількість заражених коронавірусом перевалила за 1700: недуга забрала 45 життів

У Чернівецькій області кількість заражених коронавірусом перевалила за 1700: недуга забрала 45 життів

Фото: Фотограф Максим Козменко

Водночас, від нової коронавірусної інфекції одужали ще шестеро буковинців.

У п'ятницю, 1 травня, у Чернівецькій області повідомили про ще 78 випадків COVID-19. 25 інфікованих є мешканцями Чернівців.

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 488 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

"Також сьогодні одужали 6 буковинців", - зазначив посадовець. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 1 745 людей. З них 45 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 134 - одужали та виписалися з медзакладів. 

Як повідомлялося, у Чернівецькій області минулої доби зафіксували п'ять летальних випадків, троє померлих були інфіковані коронавірусом. Окрім того, COVID-19 виявили у 1,5-місячної дитини

Нагадаємо, що у п'ятницю біля інфекційного відділення однієї з лікарень Чернівців зібрались місцеві мешканці, які нібито бачили, як медики ховали тіло мертвого пацієнта в технічній прибудові. Згодом до пікетувальників приїхав міський голова, який намагався їх заспокоїти, як і кілька екіпажів патрульної поліції. Місцеві ж кажуть, пацієнти лікарні постійно порушують режим, чим створюють загрозу для всіх мешканців вулиці. 

У Чернівцях люди влаштували пікет біля інфекційного відділення однієї з лікарень

У Чернівцях люди влаштували пікет біля інфекційного відділення однієї з лікарень

11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація