У Чернівецькій області досягли "плато", тоді як кількість жертв коронавірусу зросла до 133

У Чернівецькій області досягли "плато", тоді як кількість жертв коронавірусу зросла до 133

Фото: Associated Press

На Буковині повідомили про чотири нові смерті від ускладнень коронавірусу.

Увечері понеділка, 25 травня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 18 людей. 

Впродовж доби лабораторний центр дослідив близько 300 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

"За даними фахівців, 9% буковинців заразилися COVID-19 за кордоном, 71% - вдома, після контакту з хворими. Водночас 20% недужих не змогли назвати джерело інфікування. Таким чином, кожен 5 буковинець підхопив вірус випадково, у невідомих умовах", - розповів посадовець. 

Також, за словами Осачука, Чернівецька область вже досягла "плато". "Пікове зростання захворюваності на коронавірус припало на період із 27 квітня до 3 травня. Опісля ж ситуація стабілізувалася, зараз ми перебуваємо на так званому плато показників. Якщо така тенденція збережеться і надалі, число недужих в області піде на спад", - пояснив очільник облдержадміністрації.

Водночас за інформацією Чернівецької ОДА від 25 травня, в області із важкою формою пневмонії померли ще п'ятеро пацієнтів, у чотирьох із яких підтвердили COVID-19.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 3 101 людина. 133 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як щонайменше 804 - одужали та виписалися з медзакладів. Зазначається, що близько дев'яти тисяч людей перебували у статусі контактних осіб й змушені були залишатися на самоізоляції.

Як відомо, у Чернівецькій області понад пів сотні хворих на COVID-19 пацієнтів перебувають у важкому стані.

Нагадаємо, що 22 травня у Чернівецькій області, де фіксують найбільшу кількість заражених коронавірусом в Україні, вирішили послабити карантинні обмеження. Відтепер проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення відновлено.

Також повідомлялося, що на Буковині вже заповнені лікарні для першої і другої "хвилі" хворих на коронавірус. 

На Буковині сьогодні, 25 травня, офіційно підтверджено ще 18 випадків зараження коронавірусом. Лабораторний центр...

Опубліковано Сергій Осачук Понеділок, 25 травня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація