У Чернівецькій області виявили вже 42 випадки інфікування коронавірусом

У Чернівецькій області виявили вже 42 випадки інфікування коронавірусом

Фото: Associated Press

Протягом дня кількість інфікованих зросла на чотири.

У Чернівецькій області станом на вечір 25 березня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 42 людей.

Про це повідомив голова ОДА Сергій Осачук.

Чиновник розповів, що нову коронавірусну інфекцію знайшли у двох чоловіків та двох жінок. Двоє з них із села Колінківці, один з Лужан і одна особа з міста Чернівці.

"Сьогодні Чернівецький обласний лабораторний центр провів чергові дослідження аналізів 32 зразків, які були відібрані лікарями. За щойно отриманими результатами виявлено 4 нові випадки зараження коронавірусною інфекцією", - повідомив Осачук.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація