У Чернівцях послабили карантин: що дозволено

У Чернівцях послабили карантин: що дозволено

Фото: УНІАН

У місті повноцінно запрацюють маршрутки та електротранспорт.

У Чернівцях міська влада пом'якшила карантинні обмеження. Своїм рішенням чиновники скасували роботу громадського транспорту в режимі спецперевезень, відновивши звичайні докарантинні перевезення.

Про це сьогодні, 13 липня, повідомила міська рада Чернівців.

Наразі місцева влада не зазначила конкретної дати повноцінного відновлення руху, усі деталі обіцяли повідомити згодом.

"За даними МОЗ України  станом на  12 липня  епідситуація у Чернівецькій області відповідає показникам, які дозволяють  послаблення карантинних обмежень. У зв’язку з цим міська  комісія з питань ТЕБ та НС вирішила дозволити здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування та в електричному транспорті  в кількості не більше, ніж кількість місць для сидіння", – зазначили у міській раді.

Також чиновники додали, що  під час здійснення пасажирських перевезень в такому режимі перевізники повинні забезпечити пільговий проїзд у тролейбусах та маршрутках для відповідної категорії населення. Натомість пасажири повинні дотримуватись заходів індивідуального захисту.

"Враховуючи поліпшення епідситуації у Чернівецькій області та обласному центрі, міська комісія також вирішила звернутися до Кабінету Міністрів, Міністерства інфраструктури щодо відновлення залізничного сполучення з Чернівцями", – додали у міській раді.

Зазначимо, що це рішення не стосується відкриття дитячих садочків, як планувались раніше у місті.

Нагадаємо, 10 липня місцеві активісти в Чернівцях провели масштабну акцію. Учасники протесту вимагали доріг.

Повʼязані теми:

Наступна публікація