У Чернівцях на антитіла до коронавірусу перевірять дітей, які взимку перехворіли на пневмонію

У Чернівцях на антитіла до коронавірусу перевірять дітей, які взимку перехворіли на пневмонію

Фото: unsplash.com

У грудні-січні маленькі чернівчани "масово хворіли на запалення легенів".

У Чернівцях на наявність в організмі антитіл до COVID-19 планують протестувати 160 дітей, які взимку перехворіли на пневмонію.

Про це повідомляє інформагентство "АСС" із посиланням на міського голову Олексія Каспрука.

Зазначається, що відповідне рішення прийняли через те, що у грудні-січні маленькі чернівчани "масово хворіли на запалення легенів". Зокрема, пневмонію діагностували 160 дітям, тоді як впродовж аналогічного періоду в минулому році цей показник склав 60. 

"Наразі формуються списки дітей, які перенесли запалення легень. Хочу сказати, що і моя дитина на Новий рік перехворіла на пневмонію. Ми маємо перевірити, чи не був це вже тоді коронавірус. Тому ініціюємо перевірку дітей на антитіла до COVID-19, - пояснив мер. - Прошу батьків, коли їм подзвонить педіатр і запропонує тестування, не відмовлятися".

Нагадаємо, що від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 2 964 людей. З них 122 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як щонайменше 782 - одужали та виписалися з медзакладів. 

Водночас у п'ятницю в області вирішили послабити карантинні обмеження та відновити проїзд приватного транспорту й міжобласне сполучення.

Також повідомлялося, що на Буковині вже заповнені лікарні для першої і другої "хвилі" хворих на коронавірус. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація