У Чернігівській області експрестест виявив перший випадок зараження коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чернігівській області експрестест виявив перший випадок зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

Для підтвердження цього потрібно провести ще один тест.

У Чернігівській області експрестест виявив перший випадок зараження новим коронавірусом. Для підтвердження діагнозу тепер чекають на результати ПЛР-тестування.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

"До Борзнянської районної лікарні госпіталізовано чоловіка з ознаками вірусної пневмонії. Експрестест показав позитивний результат на наявність COVID-2019. Пацієнт поміщений до окремого боксу інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ", - заявив він.

За його словами, наразі пацієнт перебуває під постійним наглядом лікарів, а сама лікарня забезпечена усіма необхідними засобами для лікування.

"Для підтвердження або спростування діагнозу матеріали направлені на ПЛР-тестування до референс-лабораторії. Наразі відпрацьовуються контакти хворого для поміщення на 14-денну самоізоляцію", - підкреслив Прокопенко.

Експрес-тест показав позитивний результат на інфікування коронавірусом. До Борзнянської районної лікарні...

Опубліковано Андрієм Прокопенком Четвер, 26 березня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

В Україні - 156 випадків зараження коронавірусом, 5 людей померло

В Україні - 156 випадків зараження коронавірусом, 5 людей померло

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація