У Чехії через коронавірус ввели режим надзвичайної ситуації, а Париж оголосили зоною "масимальної небезпеки"

Дата публікації
Перегляди
801
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чехії через коронавірус ввели режим надзвичайної ситуації, а Париж оголосили зоною "масимальної небезпеки"

Фото: Associated Press

У французькій столиці закриють бари, а ресторани працюватимуть з новими обмеженнями.

У Європі стрімко зростає кількість заражень. Частково відновили локдаун у Мадриді, а від вівторка, 6 жовтня, суворіші обмеження повертають у Парижі. У Чехії від сьогодні знову діє режим надзвичайної ситуації – заборонені зібрання з понад 20 людей на вулиці, та 10 – у приміщеннях. У районах, де випадків зараження найбільше, на 2 тижні закривають школи.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Літо Чехія протрималася без карантинів і от нині знову в країні вводять надзвичайний стан, хоча поки що обмеження не такі суворі як навесні. 

До обмежень масових зібрань додаються обмеження кількості гостей у ресторанах. Від сьогодні за одним столиком не може бути більше за шістьох людей. Водночас театри та кінотеатри не зачиняються, однак заборонені антракти. Також обмежені і церковні зібрання - там має збиратися не більш ніж 100 людей. Що ж до навчальних закладів, які не йдуть на дистанційне навчання, там на два тижні скасовують уроки співу.

Усі ці обмеження пов’язані передусім зі значним збільшенням нових випадків коронавірусу. Якщо пів року тому під час введення надзвичайного стану тут фіксували в середньому 500 нових випадків на день, то зараз ця кількість зросла, в середньому, до 3 тисяч. 

Не краща ситуація і в інших європейських столицях. Париж, зокрема, оголошують зоною "максимальної небезпеки" - через стрімкий ріст кількості інфікованих. Відтак, у французькій столиці від завтра вирішують закрити бари, а ресторани працюватимуть з новими обмеженнями. Діятиме посилений карантин протягом двох тижнів. 

Пандемія ж продовжує впливати і на світову політику - на самоізоляцію пішла президентка Європейської комісії. І відбувається це напередодні щорічного саміту Україна-ЄС. Урсула фон дер Ляєн отримала вже два негативних результати тесту на COVID-19, але вирішила подовжити самоізоляцію ще на день. 

У світі тим часом прощаються з відомим кутюр'є Кензо Такадою. Засновник модного дому помер від спричинених коронавірусом ускладнень в одній з паризьких лікарень. Йому був 81 рік. 

Коронавірусна пандемія: світ прощається з Кензо Такадою, а у Чехії режим надзвичайної ситуації

Коронавірусна пандемія: світ прощається з Кензо Такадою, а у Чехії режим надзвичайної ситуації

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
801
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація