У Британії виявили ще одну нову мутацію коронавірусу, яка "викликає занепокоєння"
Нова виявлена мутація більш заразна, аніж раніше відомі різновиди коронавірусу.

У Великій Британії виявили новий штам COVID-19, який "викликає занепокоєння" вчених. Ця мутація здатна нібито негативно впливати на дію вакцини від коронавірусу.
Про це повідомляє Sky News.
Фахівці виявили зараження новим штамом одразу в декількох британських містах, зокрема, 14 випадків у Брістолі, чотири в Манчестері і ще три зараження в інших населених пунктах. Нову мутацію назвали "Kent COVID".
Побоювання вчених пов'язані з тим, що ця мутація відрізняється нібито вищою заразністю, а також, імовірно, може негативно впливати на дію вакцини. Проте фахівці висловили впевненість, що вакцини все ж будуть працювати проти варіантів коронавірусу. Також телеканал наголошує, що теорія про вплив на дію препаратів наразі офіційно не підтверджена.
Як уточнює Sky News, характеристики варіантів коронавіруса мають схожість з його штамами з Південної Африки та Бразилії.
Як повідомлялося, торік ПАР розпочала боротьбу із більш заразним варіантом COVID-19 "501Y.V2", який вже дістався до США, країн Європи та Азії. Попередні дослідження показали, що цей варіант коронавірусу є "менш чутливим до нейтралізації препаратами антитіл".
Нагадаємо, новий варіант коронавірусу швидко став домінуючим у багатьох регіонах у Південно-Африканській Республіці, зокрема в прибережних провінціях Західний Кейп, Східний Кейп і Квазулу-Наталь.
Раніше вчені з Південно-Африканської Республіки висловили "обґрунтоване занепокоєння" тим, що виявлений в країні новий штам COVID-19 може виявитися більш стійким до розроблених нині вакцин.
Відео Мутації COVID-19: у чотирьох мандрівників з Бразилії виявили новий штам вірусу
А у світі виявили новий штам коронавірусу. Зафіксували його у Японії. Мутацію, яка досі не була відомою, знайшли у чотирьох мандрівників з Бразилії. Вона відрізняється від британської та південно-африканської версій, утім японські медики наголошують, що причин вважати цей штам більш заразним поки немає. Загальна кількість інфікованим коронавірусом у світі - перевищує вже 90,5 мільйонів.
