У Британії 108-річна жінка пережила пандемію іспанського грипу і стала найстаршою жертвою COVID-19

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Британії 108-річна жінка пережила пандемію іспанського грипу і стала найстаршою жертвою COVID-19

Фото: manchestereveningnews.co.uk

Британка пам’ятає, як грип вбив її 12-місячну сестру.

У Великій Британії 108-річна Хільда Черчилль, яка пережила пандемію іспанського грипу, померла через кілька годин після отримання позитивного тесту на коронавірус.

Про це пише The Guardian.

Хільда ​​Черчилль померла в притулку в Солфорді всього за вісім днів до її 109-річчя. Вона отримала позитивний результат тесту на Covid-19 і через кілька годин померла. Вона стала найстарішою у Великій Британії жертвою коронавірусу.

Хільда народилася 1911 року, за рік до того, як потонув "Титанік", і за три роки до початку Першої світової війни. Це було також за сім років до пандемії іспанського грипу, який заразив 500 мільйонів людей у ​​всьому світі і вбив сестру Хільди.

За словами її онука Ентоні Черчілля, пандемія коронавіруса спонукала жінку пригадати про життя під час поширення іспанського грипу.  Вона і більшість членів її сім'ї в їхньому будинку заразилися іспанським грипом. Всім вдалося вижити, крім її 12-місячної молодшої сестри Беріл Мей. 

"Вона пам'ятала, як стояла біля вікна своєї спальні і бачила, як у маленькій труні несуть її молодшу сестру", - переповів онук.

"Бабуся пам'ятала, як все це переживалося. Її мати намагалася доглядати за ними, а її батько від недуги впав на вулиці: його привели додому. Вона говорила, як дивно, що те, що не можна побачити, може бути настільки руйнівним", - додав він.

Він сказав, що його бабуся була ткалею. Вона переїхала до Солфорда під час Великої депресії в пошуках роботи. За життя вона рідко страждала від хвороб, і лише 10 місяців тому вона переїхала до будинку престарілих.

"Вона ніколи не розуміла, як вона стала такою старою. Я думаю, що цьому посприяла важка робота, яка тримала її, а також хороші гени. Вона була зі мною все моє життя - вона була просто найліпшою, і ми повністю вбиті горем", - зізнався Ентоні.

У Хільди залишилося четверо дітей, 11 онуків, 12 правнуків і три праправнука.

Нагадаємо, в Ірані 103-річна жінка одужала після зараження новим коронавірусом за один тиждень перебування на лікуванні. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація