У Бразилії завершили третю фазу випробувань китайської вакцини від коронавірусу: що відомо

У Бразилії завершили третю фазу випробувань китайської вакцини від коронавірусу: що відомо

Фото: Associated Press

Бразилія першою завершила третю фазу випробувань CoronaVac.

Китайська вакцина CoronaVac, розроблена компанією Sinovac Biotech для захисту від COVID-19, подолала поріг ефективності у 50% під час третьої стадії клінічних досліджень в Бразилії. 

Про це у понеділок, 21 грудня, із посиланням на власні джерела повідомляє Тhe Wall Street Journal.

Зазначається, що випробування показали "багатообіцяючі результати". "Регулятори можуть дати їй зелене світло для використання", - йдеться у матеріалі.

Бразилія стала першою країною, яка завершила третю фазу випробувань CoronaVac. Губернатор Сан-Паулу Жоао Дорія заявив, що всі мешканці міста отримають щеплення від коронавірусу до кінця липня 2021 року. Додамо, що на Сан-Паулу припадає приблизно п’ята частина населення Бразилії.

Дослідження розробки Sinovac Biotech також тривають в Індонезії та Туреччині. Очікується, що дієвість китайського препарату буде на рівні з уже схваленими вакцинами від Moderna та Pfizer/BioNTech, які показали понад 95% ефективності.

"Усі сподіваються на рівень ефективності вище 90%, - сказав професор університету Сан-Паулу Домінгос Алвес. - Результати перших фаз випробувань були дуже хорошими". Офіційні дані щодо ефективності CoronaVac мають оголосити у середу, 23 грудня. 

У жовтні представники Sinovac Biotech повідомили, що їхній препарат від COVID-19 отримали вже понад 10 тисяч жителів Пекіна.

Нагадаємо, що в Китаї щонайменше три експериментальні вакцини є схваленими для екстреного використання поза клінічними випробуваннями.

Раніше в Індонезії повідомили, що вакцина від коронавірусу, розроблена китайською компанією Sinovac, показала ефективність 97% під час попередніх випробувань.

МОЗ затвердив, кого першочергово вакцинуватимуть від COVID-19

МОЗ затвердив, кого першочергово вакцинуватимуть від COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація