У Бразилії зафіксували понад 15 тисяч нових випадків коронавірусу: недуга забрала ще 653 життя

У Бразилії зафіксували понад 15 тисяч нових випадків коронавірусу: недуга забрала ще 653 життя

Фото: Associated Press

Бразилія залишається другою найбільш ураженою COVID-19 країною світу.

Увечері неділі, 24 травня, у Бразилії повідомили про 15 813 нових випадків зараження COVID-19.

Від ускладнень коронавірусної інфекції померли ще 653 пацієнти, пише The Guardian.

Загалом від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 363 211 людей, 22 666 із них не змогли побороти нову недугу, тоді як майже 150 тисяч осіб вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Бразилія залишається другою найбільш ураженою COVID-19 країною світу. Попереду лише Сполучені Штати, де хворих вже понад півтора мільйона. На третьому ж місці нині Росія із 344 тисячами заражених пацієнтів. 

Нагадаємо, що у неділю президент США Дональд Трамп обмежив в'їзд до країни мандрівникам з Бразилії на тлі ймовірності ще одного спалаху COVID-19. Зокрема, усім мандрівникам, котрі перебували в країні Південної Америки впродовж останніх 14 днів, перетинати кордон зі США буде заборонено. Нові правила почнуть діяти від 28 травня.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання COVID-19. "Ми бачимо, що кількість заражень зростає в багатьох південноамериканських країнах. Звичайно, занепокоєність викликає ситуація у багатьох з них, але, безумовно, наразі найбільш постраждалою є Бразилія", - зазначив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація