У Бразилії лише за добу зафіксували тисячу смертей від коронавірусу та ще 20 тисяч випадків зараження

У Бразилії лише за добу зафіксували тисячу смертей від коронавірусу та ще 20 тисяч випадків зараження

Фото: Associated Press

Кількість інфікованих сягнула 411 821.

Впродовж середи, 27 травня, у Бразилії від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19 померли 1 086 пацієнтів.

Інфекцію підхопили ще 20 999 людей, повідомляє CNN.

За даними університету Джона Гопкінса, загалом від початку спалаху в країні Південної Америки виявили 411 821 випадок коронавірусу. 

У світовому антирейтингу найбільш уражених пандемією COVID-19 країн Бразилія посідає друге місце. Попереду лише США, де нову інфекцію підхопили понад 1,7 млн людей. Нагадаємо, що у середу Америка встановила світовий антирекорд смертності від коронавірусу: кількість жертв перевалила за 100 тисяч.

У трійці лідерів також перебуває Росія, де виявили понад 370,6 тис. хворих. Нагадаємо, що впродовж середи лише у Москві із пневмонією та COVID-19 помер 71 пацієнт. Кількість летальних випадків нового коронавірусу в російській столиці зросла до 2 254. А загалом інфікувалися 171 443 москвичів. 

25 травня президент США Дональд Трамп вирішив обмежити в'їзд до країни мандрівникам з Бразилії на два дні раніше, аніж планувалося.

Як повідомлялося, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що Південна Америка, а в першу чергу Бразилія, стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання COVID-19. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація