У Бразилії кількість випадків зараження коронавірусом перевалила за чотири мільйони: яка ситуація в країні

У Бразилії кількість випадків зараження коронавірусом перевалила за чотири мільйони: яка ситуація в країні

Фото: Associated Press

Лише за добу в країні підтвердили понад 40 тисяч нових випадків інфікування.

У четвер, 3 вересня, у Бразилії позитивні результати тестів на COVID-19 отримали 43 773 людини, тоді як 834 пацієнти померли від ускладнень нового захворювання. 

Про це повідомляє The Guardian із посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я країни.

Таким чином загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу в Бразилії перевищила показник в чотири мільйони й сягнула 4 041 638. Смертність же зросла до 124 614 випадків, тоді як вилікуваних - понад 3,4 мільйона. 

За даними університету Джона Гопкінса, Бразилія є другою найбільш ураженою пандемією країною світу, попереду лише США, де COVID-19 підтвердили у понад шести мільйонів людей. 

Нагадаємо, що у вересні в Бразилії кількість летальних випадків, пов'язаних із COVID-19, вперше від травня пішла на спад, а дослідники з Імперського коледжу в Лондоні заявили, що, за їхніми підрахунками, швидкість передавання інфекції в країні поступово уповільнюється, що підтверджують і бразильські експерти.

"Ми маємо тенденцію до зниження порівняно з попереднім високим плато, - сказав експерт з інфекційних хвороб Федерального університету Ріо-де-Жанейро Роберто Медронхо. - Але цифри все ще високі, і ми повинні зберігати пильність, щоб вони не зростали знову".

Нагадаємо, антитіла до COVID-19 зберігаються в організмі людини щонайменше впродовж чотирьох місяців після встановлення діагнозу, та не зникають так швидко, як припускали раніше. До такого висновку дійшли експерти DeCODE Genetics з Рейк'явіку, які дослідили результати тестів понад 30 тисяч пацієнтів в Ісландії.

ВООЗ офіційно визнала, що пандемія вплинула на ментальне здоров'я людей

ВООЗ офіційно визнала, що пандемія вплинула на ментальне здоров'я людей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація