У Боснії від ускладнень коронавірусу помер міністр

У Боснії від ускладнень коронавірусу помер міністр

Фото: Associated Press

COVID-19 забрав життя міністра у справах ветеранів Салько Букваревича.

У Боснії та Герцеговині від ускладнень коронавірусу COVID-19 помер міністр у справах ветеранів Салько Букваревич.

Про це пише боснійське видання Faktor.

Глава міністерства потрапив до лікарні у Сараєві 22 липня у важкому стані. У нього діагностували пневмонію. Букваревич також мав проблеми з диханням. Діагноз коронавірус у чиновника діагностували тиждень тому. 

Зазначається, що упродовж останньої доби він перебував у стабільному стані, але його стан різко погіршився. Медики не змогли врятувати міністра.

Міністр Салько Букваревич помер у віці 53 років. Він працював в уряді федерації боснійсько-хорватських країн від 2015 року.

До слова, прем'єр-міністр боснійсько-хорватської Федерації БіГ Фаділ Новаліч, який також хворів на коронавірус, вже вилікувався. Він вже провів перше після одужання засідання уряду ФБіГ.

Слід зауважити, що в країні від початку пандемії діагностували 10 700 випадків вірусу. Недуга забрала життя 297 людей. Майже 80% всіх випадків зареєстровано від середини травня, коли було знято суворий двохмісячний карантин.

Як повідомлялося, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що безсимптомно перехворів на нову коронавірусну інфекцію COVID-19. 

Перехворів, але безсимптомно: Лукашенко заявив, що переніс коронавірус "на ногах"

Перехворів, але безсимптомно: Лукашенко заявив, що переніс коронавірус "на ногах"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація