У Бергамо, що став епіцентром коронавірусу в Італії, з реанімації виписали останнього інфікованого

У Бергамо, що став епіцентром коронавірусу в Італії, з реанімації виписали останнього інфікованого

Фото: Associated Press

Загалом в госпіталі імені папи Іоанна XXIII залишається ще 30 хворих з коронавірусом.

В італійському місті Бергамо, яке було епіцентром коронавірусу в країні, з реанімації виписали останнього хворого з COVID-19.

Про це повідомило видання Corriere della Sera.

З реанімації госпіталю імені папи Іоанна XXIII у Бергамо виписали останнього хворого. Його тест на коронавірус вже негативний. "Лікарі переодягаються у форму "докоронавірусних" часів - без жорстких засобів захисту, яких доводилося використовувати під час роботи з хворими на COVID-19.

Слід зауважити, що перший пацієнт потрапив до реанімації лікарні 23 лютого. На піку епідемії там перебувало до сотні пацієнтів, які потребували штучної вентиляції легень.

Загалом у лікарні ще залишаються менше 30 інфікованих, які лікуються від коронавірусу. "Ми безмежно щасливі. Кількість пацієнтів у реанімації – це найважливіший показник ситуації з епідемією. Нарешті ми дожили до цього моменту", - каже один з керівного медперсоналу.

Кількість інфікованих у Ломбардії продовжує зменшуватися щодня. Упродовж минулої доби у регіоні виявили 53 хворих, серед яких 29 у Бергамо. Крім того, у чотирьох провінціях регіону не виявили жодного хворого.

Як повідомлялося, захворюваність на коронавірус у світі прискорюється, інформують у ВООЗ. Введені у різних країнах світу обмеження дозволили пригальмувати розвиток коронавірусу, але не зупинили поширення хвороби повністю. Крім того, ситуація ускладнилася через відновлення соціального життя.

Коронавірус у світі: США виходять з ВООЗ, низка країн повідомляє про нові спалахи хвороби

Коронавірус у світі: США виходять з ВООЗ, низка країн повідомляє про нові спалахи хвороби

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація