У Американському коледжі акушерів-гінекологів розповіли, чи безпечно вакцинувати від коронавірусу вагітних

У Американському коледжі акушерів-гінекологів розповіли, чи безпечно вакцинувати від коронавірусу вагітних

Фото: Pexels

ACOG також рекомендував вакцинуватися тим, хто планує вагітність.

Американський коледж акушерів-гінекологів (ACOG) рекомендує "не забороняти" робити щеплення проти коронавірусу нещодавно затвердженою вакциною Pfizer і BioNTech вагітним і тим жінкам, які на грудному вигодовуванні.

Про це повідомляє CNN з посиланням на коледж.

"Хоча дані щодо безпечності використання вакцин проти COVID-19 під час вагітності наразі відсутні, також немає даних, які б свідчили і про те, що вакцини Pfizer/BioNtech протипоказані вагітним...ACOG рекомендує не відмовляти у вакцинації від COVID-19 вагітним, які відповідають критеріям вакцинації", - йдеться у заяві ACOG, яка була опублікована 13 грудня.

Зазначається, що група лікарів рекомендувала вагітним жінкам мати можливість самостійно ухвалювати рішення щодо вакцинації спільно зі своїм лікарем. ACOG також рекомендував пропонувати вакцини проти коронавірусу жінкам на грудному вигодовуванні, "коли вони відповідають критеріям отримання вакцини" та тим, хто планує вагітність.

Натомість британські регулятивні органи заявляють, що доки не з'явиться більше доказів, жінки, які вагітні, годують груддю або планують завагітніти протягом трьох місяців, повинні відкласти щеплення.

Нагадаємо, що першою країною, яка розпочала вакцинацію свого населення від коронавірусу стала Велика Британія. Слідом за нею масова вакцинація стартувала і у США. У країнах ЄС наразі чекають на схвалення на вакцини.

У США розпочинається масова вакцинація від COVID-19, а в ЄС чекають схвалення препарату

У США розпочинається масова вакцинація від COVID-19, а в ЄС чекають схвалення препарату

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
2013
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація