У 4 областях України лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені на понад 70%

У 4 областях України лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені на понад 70%

Загалом в країні лікарняні ліжка першої хвилі для хворих на COVID-19 заповнені на 59,4%.

Станом на 10 жовтня в чотирьох областях України лікарняні ліжка для пацієнтів, у яких виявили або підозрюють коронавірус, заповнені більш ніж на 70%.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Найбільш завантаженими є лікарні Донецької (107,8%), Одеської (81,1%), Луганської (81,1%) і Харківської (72,4%) областей. Слідом за ними йде Київ - там показник заповненості ліжок становить 69%.

Водночас найменше зайнятих ліжок пацієнтами з COVID-19 в лікарнях Херсонської (23,2%), Івано-Франківської (36,4%), Закарпатської (41,4%) і Кіровоградської (50,9%) областей. 

До того ж, Кіровоградська область залишається єдиним регіоном, який готовий до ослаблення карантину в країні. Показник захворюваності на коронавірус за останні 14 днів на 100 тисяч населення становить 23,6 за норми в 40. Натомість в інших регіонах цей показник перевищено - в середньому в Україні він становить 159,5.

Зазначимо, що одним з критеріїв віднесення регіону до "червоної зони" є завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, яка перевищує 75% 5 днів поспіль.

Нагадаємо, від понеділка, 12 жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. Воно встановлюється на 14 днів. До "червоної зони" потрапили місто Канів Черкаської області та місто Суми Сумської області. А Київ перейшов до "помаранчевої" зони. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація