"Туди везуть вмирати": одеські волонтери показали, що коїться з інфікованими коронавірусом в лікарні №5

"Туди везуть вмирати": одеські волонтери показали, що коїться з інфікованими коронавірусом в лікарні №5

Фото: В'ячеслав Грубий/Facebook

Медперсоналу у медзакладі не вистачає.

В Одесі волонтери поскаржилися на ситуацію, що склалася в опорній лікарні №5. Після госпіталізації літньої хворої їй не зробили ПЛР-тест на COVID-19, а стан у медзакладі лише погіршився.

Про це волонтери розповіли у соцмережах.

"Історія з лікарнею №5 триває все "веселіше". Виявилося, що після надходження 4 грудня ввечері у пацієнта не взяли ПЛР. Також не взяли в перший робочий день - 7 грудня. Взяли тільки 8 грудня. Тобто ні в п'ятницю ввечері, ні потім аналіз взятий не був! Пацієнтка з 70% ураженнь легенів. Вже перестала ходити, постійно на кисні... Туди везуть вмирати", - написала волонтерка Ольга Гуз.

Жінка порадила дотримуватися усіх правил карантину і не наражати себе на ризик інфікування. "Просто потім ви можете потрапити сюди ж, в це пекло, і до вас рідко будуть підходити, тому що персоналу просто практично немає. І він на розрив. Чому ж не можна було зробити курси підготовки середнього медперсоналу за ті гроші, на які закуповували таблички і дорогі меблі в інфекціонку?", - написала вона.

За словами іншого волонтера Олексія Костржицького, літню пацієнтку вдалося госпіталізувати і в іншу лікарню. "Бабуся "важка" і її все ж, на щастя, вдалося перевести з лікарні №5, яку з помпою відкрили два тижні тому спеціально під COVID. Міська влада казала, що там все є. Брешуть! Там немає лікарів, там немає на всіх кисню, там немає всього необхідного обсягу медикаментів і багато призначень дають на руки родичами докупити. Спасибі лікарям і медсестрам, які здійснюють там подвиг і чергують цілодобово", - написав він.

Він наголосив, що так тривати не може і треба організувати роботу. "Ця лікарня зараз показує, як саме розсипалася на порох вся система муніципального департаменту охорони здоров'я. Винні не лікарі! Винна адміністрація, відсутність управління, логістики. Винне окозамилювання і невпинна "турбота" міської влади", - додав волонтер.

"Оц-тоц перевертоц, бабушка здорова" но нет. Бабушка "тяжелая" и ее все же, к счастью, удалось перевести из 5ГКБ. Из...

Опубликовано Алексеем Костржицким Четверг, 10 декабря 2020 г.

Нагадаємо, раніше інша волонтерка Катерина Ножевнікова розповідала, що коїться в одеській лікарні №5. Там трапилось кілька випадків, коли пацієнтам з коронавірусом довелося бути в одній палаті з мертвими. Медперсонал приносив сніданок, але прибрати тіло в них часу не було. 

Мертві поряд з живими: яка ситуація в Одеській клініці після оприлюднення скандальних фото

Мертві поряд з живими: яка ситуація в Одеській клініці після оприлюднення скандальних фото

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація