Трирічна дівчинка з коронавірусом потрапила до реанімації у Львові: дитину підключили до ШВЛ

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
4671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трирічна дівчинка з коронавірусом потрапила до реанімації у Львові: дитину підключили до ШВЛ

фото / Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ

Це перша дитина в області, яка потребує штучної вентиляції легень.

Трирічна дівчинка з Миколаївського району, в якої діагностували коронавірусну інфекцію, перебуває в реанімації львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ. Її госпіталізували з вираженою дихальною і серцевою недостатністю. Стан дитини наразі вкрай важкий.

За словами директорки ОХМАТДИТу Олександри Бурди, в області це перша дитина за період пандемії, яку під'єднали до апарата ШВЛ, пише ZAXID.NET.

Вона уточнила, що з 82 дітей, які з підтвердженим COVID-19 лікувалися в лікарні, це перша дитина, яка перебуває на штучної вентиляції легень.

"У родині дитини ніхто на коронавірус не хворів, а у дівчинки позитивний ПЛР-тест. Де вона могла інфікуватися, невідомо. Як правило, діти легше переносять коронавірусну інфекцію, ніж дорослі, але тут складний випадок. У дівчинки двостороннє запалення, сильна задишка. У нас це перша дитина на весь період пандемії, яку довелося підключити до ШВЛ", – каже Олександра Бурда.

Завідувачка відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Віра Приймакова повідомила, що у дитини виражена дихальна недостатність другого ступеню і серцево-судинна недостатність першого ступеню, двобічна позашпитальна пневмонія. На ШВЛ дівчинка перебуває з 15 вересня.

Головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко підтвердила, що на Львівщині не було дітей, хворих на коронавірусну інфекцію, які потребували ШВЛ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що до реанімації львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ у важкому стані потрапила 14-річна Софія. У дівчинки діагностували COVID-19 і до цього ж захворювання приєдналося ще одне – хвороба Кавасакі. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація