"Тримаємо руку на пульсі": Степанов розповів, чи планує Україна закуповувати вакцину від коронавірусу за кордоном

"Тримаємо руку на пульсі": Степанов розповів, чи планує Україна закуповувати вакцину від коронавірусу за кордоном

Фото: Associated Press

Коли будуть проведені всі випробування і вона з'явиться на ринку.

Україна відстежує всі розробки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 в світі та готується до того, щоб, як тільки вона з'явиться на ринку, якомога швидше забезпечити її потрапляння на ринок України і почати вакцинувати українців.

Про це у середу, 15 липня, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі ТСН.19:30.

"Ми відслідковуємо всі розробки, які є в світі. Це і американські компанії, і європейські компанії, такі як Санофі (Sanofi - міжнародна французька фармацевтична компанія, - ред.), Астразеника (AstraZeneca - англо-шведська фармацевтична компанія, - ред.), китайські компанії. Тримаємо руку на пульсі. Звертаємось через дипломатичні канали. Я особисто звертаюсь до своїх колег, до міністрів охорони здоров’я країн, які входять, наприклад, до Альянсу чотирьох країн, які зробили передзамовлення в компанії Астразеника. Для того, щоб вакцина, якщо вона з'явиться, будуть проведені всі випробування і з'явиться вже на ринку, щоб вона якомога швидше поступила на ринок України і ми почали вакцинувати українців від коронавірусної хвороби", - розповів очільник МОЗ.

Максим Степанов: про карантин в Україні та чи планує держава закуповувати вакцину від коронавірусу

Максим Степанов: про карантин в Україні та чи планує держава закуповувати вакцину від коронавірусу

Як повідомлялося раніше, американська біотехнологічна компанія Moderna заявила, що на ранній стадії випробувань на людях її потенційна вакцина mRNA-1273 від COVID-19 викликала сильну імунну реакцію в усіх 45 пацієнтів.

Також повідомлялося, що у Першому Московському державному медичному університеті імені І.М. Сеченова Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації (Сеченовский Університет), завершилися клінічні випробування на добровольцях вакцини проти нового коронавірусу COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація