Три популярні курортні країни знову в "зеленій зоні": оновлені списки від МОЗ

Три популярні курортні країни знову в "зеленій зоні": оновлені списки від МОЗ

Фото: pixabay.com

Після повернення з цих країн не потрібно проходити обсервацію або робити ПЛР-тест.

Міністерство охорони здоров'я виключило зі списку країн "червоної зони", де висока кількість хворих на коронавірус, популярні курортні напрямки, зокрема, Албанію, Єгипет і Болгарію.

Відповідні дані опубліковані на сайті МОЗ 17 липня.

Станом на сьогодні у "червоній зоні" перебуває 53 країни. Туди входять країни, де показник захворюваності на коронавірус перевищує 55 на 100 тисяч населення. У "червоному списку"досі залишаються, зокрема, США, Французька Гвінея, Ізраїль, Франція, Білорусь, Мальдіви, Росія, Чорногорія, Бразилія, ОАЕ. У переліку, до слова, і Україна.

Після повернення з таких країн громадяни повинні піти на 14-денну обсервацію, встановивши на свій смартфон застосунок "Дій вдома", чи надати тести ПЛР із негативним результатом.  

До "зеленого списку" також входять Польща, Хорватія, Чехія, Греція, Італія, Туреччина, Австрія, Словенія, Словаччина, Німеччина, Шрі-Ланка. Після приїзду з країн "зеленої зони" від усіх обмежень, ізоляція чи тест, громадяни звільняються. 

Напередодні Болгарія дозволила українцям в'їздити на територію своєї країни без проходження двотижневого карантину. 

Нагадаємо, станом на ранок 17 липня в Україні зареєстрували 57 264 випадків коронавірусу. За останню добу COVID-19 виявили в 809 осіб. 

Доступний туризм: Кіпр і Туреччина відновлюють міжнародне авіасполучення

Доступний туризм: Кіпр і Туреччина відновлюють міжнародне авіасполучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація