Транспорт, ярмарки, дитячі й спортивні майданчики: Кличко розповів про послаблення карантину в Києві

Транспорт, ярмарки, дитячі й спортивні майданчики: Кличко розповів про послаблення карантину в Києві

Фото: УНІАН

У столиці відкривають магазини площею до 1000 кв. м.

У Києві наземний громадський транспорт повернеться до роботи у звичайному режимі від 23 травня.

Про це заявив мер столиці Києва Віталій Кличко під час брифінгу 21 травня.

"Із дотриманням усіх норм та регламентів у Києві від 23 травня у звичайному режимі почне працювати наземний громадський транспорт: автобуси, трамваї, тролейбуси", - повідомив він.

За словами Кличка, також відкриються магазини площею до 1000 кв. мспортивні та дитячі майданчики у парках, скверах, на прибудинкових територіях.

"Від 25 травня буде відновлена робота метрополітену. Також відкриються промислові ринки та сільськогосподарські ярмарки", - додав мер Києва.

Кличко зазначив, що рішення щодо дати відкриття великих торгових центрів буде ухвалено окремо після запуску метро.

"Від 1 червня у столиці розпочнуть працювати: дитячі садочки та школи для випускників 11-х класів, що складають ЗНО, а також заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів. Відновлять роботу і дитячо-юнацькі спортивні школи, спорткомплекси, спортзали та фітнес-зали - без роботи басейнів. Також відкриють у столиці зони відпочинку та пляжі біля водойм", - заявив очільник міста.

Нагадаємо, раніше уряд ухвалив рішення щодо переходу до адаптивної моделі карантину в усіх областях України від 22 травня. Стартує другий етап послаблення карантинних обмежень. Відновлюється робота наземного громадського транспорту. А від 25 травня має бути відновлена робота метрополітенів, а також дитсадків. 

Також дозволять роботу готелів (окрім хостелів, без ресторанів та без басейнів), зможуть проводити спортивні змагання (з обмеженням до 100 осіб та без глядачів) і церковну службу з правилом 1 особа на 10 м². Повний перелік пом'якшень читайте у нашому матеріалі за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація