Трамп розповів, які симптоми коронавірусу він відчував

Трамп розповів, які симптоми коронавірусу він відчував

Фото: Associated Press

Американський президент заявив, що не відчував себе повним життєвих сил

Президент США Дональд Трамп заявив, що після курсу лікування від коронавірусу знову відчуває себе сильним і енергійним.

Про це інформує Fox News.

"Я дійсно відчуваю себе добре, я відчуваю себе сильним. Я знаю, що багато хто був інфікованих коронавірусом, або китайським вірусом, оскільки він прийшов з Китаю, але я дійсно відчуваю себе сильним, а дуже багато людей так себе не відчувають", — зауважив він.

На питання про те, які симптоми у нього були, Трамп відповів, що "не відчував себе сильним, але не відчував проблем з диханням". "Я не відчував себе повним життєвих сил, як повинен відчувати себе президент США", — додав він.

Торкнувшись питання про те, що саме його турбувало під час перебування в медичному центрі ім. Уолтера Ріда, він зазначив, що це було "почуття втоми, відчуття, що відсутня звичний рівень енергії". "Я брав Regeneron, через 24 години я став відчувати себе по-іншому і покинув госпіталь раніше, — додав він. — Зараз я дійсно відчуваю себе добре".

Глава Білого дому також зазначив, що недавно здав ще один тест на коронавірус. "Я ще не знаю точних результатів, але я здав ще один тест. Я знаю, що або вміст вірусу вкрай мало, або я вільний від нього". Трамп також зазначив, що остаточно перестав приймати ліки "близько восьми годин тому".

Читайте також:

Трамп і коронавірус: чи вплинула хвороба президента США на передвиборчу кампанію

Трамп і коронавірус: чи вплинула хвороба президента США на передвиборчу кампанію

Повʼязані теми:

Наступна публікація