Трамп назвав велику кількість зафіксованих у США випадків коронавірусу "почесним знаком"

Трамп назвав велику кількість зафіксованих у США випадків коронавірусу "почесним знаком"

Фото: Associated Press

Очільник Сполучених Штатів вважає, що високий показник інфікованих коронавірусом свідчить про велику кількість проведених тестувань.

Президент США Дональд Трамп вважає, що високий показник хворих на COVID-19 є "почесним знаком" для країни, оскільки це означає також велику кількість проведених тестувань.

"Коли ви кажете, що ми лідируємо за кількістю випадків, то це тому, що ми проводимо більше тестувань, ніж будь-хто інший", - пояснив очільник Сполучених Штатів, пише CNN.

"Ми також значно більша країна, ніж чимало інших. А тому, коли у нас є багато випадків, я не дивлюся на це, як на погану річ. Я дивлюся на це, як на, певним чином, хорошу річ, тому що це означає, що наші тестування кращі", - зазначив Трамп, додавши, що "це дійсно почесний знак", а також "велика данина тестуванню та усій роботі, виконаній професіоналами".

Нагадаємо, що американський президент і раніше заявляв, що США є лідерами за кількістю виявлених випадків COVID-19 через те, що в країні проведено найбільшу кількість тестів на коронавірус у світі.

"У нас більше випадків, аніж у когось ще в світі, але чому? Тому що ми проводимо більше тестів, - казав Трамп. - Коли ви проводите тестування, у вас є випадки. Коли ви тестуєте, ви виявляєте, що з людьми щось не так. Якщо б ми не проводили жодних тестувань, у нас було б дуже мало випадків. Вони цього не хочуть писати, але це здоровий глузд. Ми перевіряємо набагато більше". 

За даними сайту Університету Джона Гопкінса, станом на 05:30 за київським часом середи, 20 травня, у США на COVID-19 захворіли понад півтора мільйона людей. 91 921 інфікований помер від ускладнень захворювання, тоді як ще понад 289 тисяч пацієнтів одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація