Трамп вважає "хибними" прогнози американських університетів щодо смертності від коронавірусу в США

Дата публікації
Перегляди
2127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп вважає "хибними" прогнози американських університетів щодо смертності від коронавірусу в США

Фото: Associated Press

Університет Джона Гопкінса попереджає, що до червня смертність у США може збільшитися вдвічі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що університети "помиляються" у своїх прогнозах щодо можливої кількості американців, які помруть від ускладнень COVID-19 в разі скасування карантину

Мова, зокрема, про Вашингтонський університет та Університет Джона Гопкінса, пише ABC News.

"Ці моделі були помилковими з першого дня. Вони так помилялися, вони так збилися. І вони продовжують робити нові моделі, вони помиляються, - сказав Трамп. - Моделі, про які ви згадуєте, не враховують пом'якшення. Ми зменшуємо негативні наслідки, навчилися їх пом'якшувати. Ми можемо перебувати на місцях, працювати на місцях, і також попереджати негативні наслідки".

Зазначається, що Університет Джона Гопкінса та Вашингтонський університет застерегли штати від передчасного виходу з карантину. Так, Університет Джона Гопкінса спрогнозував, що денний рівень смертності в США до червня може збільшитися вдвічі. За даними ж Вашингтонського університету, кількість померлих від ускладнень COVID-19 в країні до 4 серпня може сягти близько 135 тисяч людей.

Коронавірус у світі: російські хакери атакують британські університети, а США виходять з карантину

Коронавірус у світі: російські хакери атакують британські університети, а США виходять з карантину

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація