"То був сарказм": Трамп пояснив свою скандальну заяву щодо "нового способу" лікування коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
3237
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"То був сарказм": Трамп пояснив свою скандальну заяву щодо "нового способу" лікування коронавірусу

Фото: Associated Press

Фахівців публічні слова американського президента обурили.

Президент США Дональд Трамп спробував виправдати небезпечну пропозицію щодо лікування COVID-19 ін’єкціями з дезінфекційними засобами.

Коментуючи свою заяву журналістам під час брифінгу в п'ятницю, 24 квітня, очільник Сполучених Штатів заявив, що "то був сарказм", пише CNBC.

"Я задав це питання журналістам, таким, як ви, із сарказмом. Аби побачити, що буде", - пояснив Трамп. 

Як повідомлялося, у четвер президент США оскандалився своєю новою пропозицією лікування коронавірусу. Під час щоденного брифінгу він припустив, що було б непогано робити ін’єкції дезінфекційним засобом, щоб вбити вірус та "почистити" легені.

"Якщо припустити, що ми обігріваємо тіло великою кількістю ультрафіолетового або сонячного світла… Я так розумію, що цього поки ніхто не перевіряв, але ви, я так зрозумів, збираєтесь. Якщо припустити, що це світло можна якось пропустити через шкіру людини чи якимось іншим чином. Мені здається, ви сказали, що це також будете тестувати. Звучить цікаво. І потім, я бачу, що дезінфектор вбиває вірус за хвилину. Одну хвилину. Якби була можливість зробити щось подібне – щоб щось можна було вколоти людині або зробити щось на кшталт прибирання. Було б цікаво це перевірити. Я не лікар. Я просто людина, яка просто думає, що було б добре, якби так", - так розмірковував Трамп у співбесіді з фахівцями.

Фахівців публічні слова американського президента обурили. У соцмережах вони почали масово коментувати роздуми Трампа та розвінчувати його ідеї.

"Трамп абсолютно неправий та безвідповідальний. Дезінфектори дійсно вбивають вірус, це безсумнівно. Але, коли ви ним заражені, коронавірус селиться у ваших клітинах. І якщо ви використаєте один з засобів, щоб вбити коронавірус у власних клітинах, то ви помрете разом з коронавірусом", - написав доктор Юджин Гу, лабораторія якого проводить тести на коронавірус. Фахівці розділили цю думку.

Нагадаємо, днями було опубліковано дослідження, яке показує збільшення рівня смертності від коронавірусу, якщо хворому призначали розрекламовані Трампом протималярійні ліки. Сам президент США заявив, що дослідження цього не бачив і не припиняв рекламувати ці засоби, оскільки ті дослідження, які він бачив, показували гарні результати від вживання гідроксихлорохіну. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
3237
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація