Теща Порошенка знепритомніла, вона помирає від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
41к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Теща Порошенка знепритомніла, вона помирає від коронавірусу

Фото: УНІАН

Жінка перебуває в тяжкому стані.

Теща експрезидента України Петра Порошенка Людмила Переведенцева перебуває в тяжкому стані й може померти від нового коронавірусу COVID-19.

Про це Порошенко повідомив у прямому ефірі "Свободи Савіка Шустера".

"У Марини, моєї дружини, зараз у лікарні від коронавірусу помирає мама. Вона втратила свідомість. Ви Марині підіть і розкажіть оцю всю дурню, яку ви зараз тут вантажите телеглядачів. Ви статистику пропускаєте через скільки у вас через 40 чи 50 тисяч помре? Байдуже мені, скільки людей у нас зараз помирає в Німеччині чи Буркіна Фасо. Я задаю питання, чому ви пів року кошти, на які ви мали закупити... оцю розмову я чув ще з березня місяця. Чому ми не закупили маски за пів року, чому ми не закупили, не обладнали лікарні? Ви сьогодні хочете спитати, чому ви лікарні 300 закрили. Де ви ці лікарні знайдете?", - емоційно сказав Порошенко.

Нардеп звернув увагу на проблеми української медицини.

"Дуже боляче, коли ти втрачаєш дуже близьку людину. Не підходьте, будь ласка, до важко хворих пацієнтів із позиції статистики. Терміново відновіть кошти коронавірусного фонду змінами до бюджету. Додайте туди 38 млрд, і те, що ми мали зробити в березні, зробіть зараз. Не додзвонитися зараз на гарячу лінію, не виїжджає мобільна бригада до хворого. Люди мають величезні проблеми. Моя позиція: ми могли зробити з березня набагато більше разом. І не зробили. І через це значна частина українців або помруть, або залишаться інвалідами. Бо лікарі вам розкажуть, які будуть наслідки, якщо не провести якісну реабілітацію. Скільки триває запалення легень після того, як отримали негативний тест", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, місяць тому Петро Порошенко також заразився коронавірусом.

Позитивна тенденція: ті, хто втрачають нюх, зазвичай хворіють коронавірусом у легшій формі

Позитивна тенденція: ті, хто втрачають нюх, зазвичай хворіють коронавірусом у легшій формі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
41к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація