Тернопільська область три дні поспіль б’є рекорди за кількістю нових інфікованих коронавірусом

Тернопільська область три дні поспіль б’є рекорди за кількістю нових інфікованих коронавірусом

Фото: УНІАН

Щонайменше по 350 нових випадків COVID-19.

Тернопільська область впродовж останніх трьох днів встановлює нові добові рекорди з кількості виявлених заражених новою коронавірусною інфекцією. Цей показник є досить великим, зважаючи на те, що Тернопільщина - одна з найменших областей України. 

За даними Тернопільського обласного лабораторного центру, за вівторок, 15 вересня, а також за понеділок, 14 вересня в області виявляли по 385 нових випадків зараження.

За неділю, 13 вересня, в цій області виявили 353 інфікованих коронавірусом.

До слова, в Тернопільській області проживє трішки більше одного мільйона людей. Ця область є однією з найменших в Україні, тому це досить великий показник інфікованих коронавірусом, зважаючи на кількість населення.

Згідно з останнім рішенням урядової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, більшість районів Тернопільщини потрапили до "червоної" карантинної зони через велику кількість хворих на COVID-19.

Нагадаємо, в Україні 16 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 162 660. За останню добу кількість інфікованих збільшилась на понад 2900 осіб, померли 76 хворих

Повʼязані теми:

Наступна публікація