Темпи зараження коронавірусом у Росії одні із найвищих у світі – щоденно там виявляють по 10 тисяч нових випадків

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Темпи зараження коронавірусом у Росії одні із найвищих у світі – щоденно там виявляють по 10 тисяч нових випадків

Фото: Associated Press

За останню добу кількість інфікованих зросла на 10102 особи.

У Росії стабілізувався щоденний приріст інфікування новим коронавірусом – за минулу добу виявили понад 10 тисяч нових випадків.

Про це повідомляє офіційний російський портал, який відстежує поширення хвороби.

За добу було зареєстровано 10102 нових заражених коронавірусом. Таким чином загальна кількість випадків у Росії зросла до 155 370. Із такими приростом РФ за два дні за кількістю виявлених заражених обійде Німеччину та Францію та увійде до п’ятірки країн із найбільшою кількість зафіксованих випадків.

За минулу добу також у РФ зафіксували 95 смертей від нового коронавірусу. Загальна кількість за весь час епідемії зросла до 1451 людини. Водночас одужали за добу 1770 людей – загалом їх вже стало 19865.

Продовжує лідирувати за кількістю хворих у Росії столиця – Москва. Із 155 тисяч випадків в усій Росії 80 тисяч виявлено саме у Москві. Ще 15 тисяч – у Московській області та 5 тисяч – у Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Російський прем'єр Михаїл Мішустін заразився коронавірусом

Російський прем'єр Михаїл Мішустін заразився коронавірусом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація