"Те, що ми побачили, просто за межею здорового глузду" — Степанов щодо Дня міста в Одесі

"Те, що ми побачили, просто за межею здорового глузду" — Степанов щодо Дня міста в Одесі

Фото: УНІАН

Фото і відео з Дня міста Одеси побачив міністр охорони здоров'я.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував фото і відео зі святкування дня Одеси 2 вересня. Він обурений масштабним святкуванням, яке може призвести до збільшення кількості інфікованих коронавірусом.

Про це він розповів на брифінгу.

"Те, що ми побачили, просто за межею здорового глузду. У мене питання до міської влади. Я розумію, що ви всі живете зараз виключно якимось виборчими процесами. Ну ви ж точно знаєте, у якому стані зараз перебуває епідситуація у місті Одеса, ви ж точно знаєте, яка кількість заповнених ліжок хворими на COVID-19, ви ж точно знаєте, яка кількість людей, які помирають кожного дня від цієї хвороби, ви точно знаєте, що проведення таких заходів несе небезпеку здоров'ю і життю громадян", — сказав Степанов.

Він також додав, що за 1 вересня з 203 інфікованих коронавірусом в Одеській області — 131 людина саме з Одеси. А станом на 3 вересня в Одеській області заповненість ліжок, відведених під лікування COVID-19, складає 66%.

"Які ще треба дати рекомендації, почути цифри, щоб зрозуміти, що такі масові заходи без дотримання жодних, навіть теоретичних заходів безпеки, будуть призводити до збільшення кількості хворих на COVID-19. Тут не треба бути Вангою, щоб чітко освідомлювати, що вже за декілька днів, тижнів ми побачимо ще більше зростання кількості хворих в Одеській області і в місті Одеса", — впевнений Степанов.

Міністр охорони здоров'я заявив, що підніме питання перед органами контролю щодо проведення цього заходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Одесі відсвяткували День міста без дотримання карантинних заходів. На Приморському бульварі зібрались натовпи людей без масок і дотримування дистанції. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація