"Там проблеми немає", — Корнієнко про медсестер, що зобов'язані не пов'язувати захворювання на COVID зі своєю роботою

"Там проблеми немає", — Корнієнко про медсестер, що зобов'язані не пов'язувати захворювання на COVID зі своєю роботою

Фото: Право на владу

Медичні сестри, які хворіли на COVID-19, згідно з постановою №337 Кабінету міністрів України повинні одразу задокументувати заяву про те, що вони не пов'язують це захворювання зі своєю професією.

На думку Олександра Корнієнка, такий порядок дій залежить не тільки від закону та держави, а, насамперед, від керівництва окремої лікарні.

Про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 17 грудня.

Ведуча ток-шоу "Право на владу" Наталія Мосейчук акцентувала, що постановою №337 держава відрізає себе від зобов'язань перед медсестрами.

"Я підозрюю, що і перед лікарями так само. Медсестри дуже попросили цю постанову ліквідувати. Ви щось про неї знали?", - запитала Наталія Мосейчук. 

Олександр Корнієнко зазначив, що про цю постанову давно йдеться: "Ми вже двічі запитували про це пана міністра. Він двічі нам пояснював, що там жодної проблеми немає. Але якщо медсестри продовжують про це говорити, мабуть, проблема є і треба ще раз запитати, але вже так, щоб відреагували".

Наталія Мосейчук назвала це "конкретним рейдерством": "Це залежить ще від керівництва лікарні. Медсестри — люди етичні, вони не будуть про своїх керівників погано казати. Але в нас є багато різних свідчень з регіонів, що там стосовно грошей", — зазначив Корнієнко. 

Нагадаємо, що Дмитро Разумков пообіцяв провакцинуватися проти COVID-19 в прямому ефірі. Також Разумков уточнив, що як людина, яка отримує "трохи більше", робитиме щеплення за свої гроші

Повʼязані теми:

Наступна публікація