"Такі рішення мають ухвалюватись виключно на місцях": Краматорськ не вводитиме карантин вихідного дня

"Такі рішення мають ухвалюватись виключно на місцях": Краматорськ не вводитиме карантин вихідного дня

Фото: Facebook/Андрій Панков

Мер зазначив, що у закладах громадського харчування, кафе, ресторанах не спостерігається скупчень навіть у вечірні години пік.

У Краматорську, адміністративному центрі Донецької області, не вводитимуть карантин вихідного дня у суботу і неділю 14-15 листопада.

Про це у п'ятницю, 13 листопада, повідомив Краматорський міський голова Андрій Панков на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, міська комісія з ліквідації надзвичайної ситуації не ухвалюватиме рішення щодо введення карантину вихідного дня в місті в ці вихідні.

"На нашу думку, обмеження, що вводяться постановою КМУ №1100 від 11 листопада по всій Україні, не враховують суттєвої різниці між містами і мають бути переглянуті. Такі рішення мають ухвалюватись виключно на місцях", - написав Панков.

Мер зазначив, що у закладах громадського харчування, кафе, ресторанах не спостерігається скупчень навіть у вечірні години пік – "люди за пів року карантину прониклись загальною атмосферою карантину".

"І взагалі, у Краматорську власники та адміністратори таких закладів відповідально підійшли до організації внутрішнього простору – посадкові місця розташовуються на достатній відстані один від одного, офіціанти працюють у захисних масках та рукавицях, є антисептики. Представники місцевої бізнес спільноти не раз казали – зараз питання не у прибутках. Головне – не допустити зупинки роботи підприємств, зберегти робочі місця", - заявив очільник Краматорська.

Також він закликав підприємців та жителів міста посилено дотримуватись маскового режиму й соціальної дистанції, а без нагальної потреби взагалі залишатися вдома.

Панков додав, що відповідний лист із проханням врахувати цю думку він відправив до Кабінету міністрів України.

Карантин вихідного дня: як на обмеження відреагували в регіонах

Карантин вихідного дня: як на обмеження відреагували в регіонах

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація