"Так свідомо проводити концерти": Степанов обурений масовими гуляннями на День міста в Дніпрі

"Так свідомо проводити концерти": Степанов обурений масовими гуляннями на День міста в Дніпрі

Фото: УНІАН

Міністр попередив, що навіть кілька людей із COVID-19 можуть інфікувати тисячі.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов звернувся до місцевої влади Дніпра у зв'язку з масштабним святкуванням Дня міста, яке відбулося в суботу, 12 вересня. 

Свою заяву він зробив на брифінгу 13 вересня. 

"Коли сьогодні зранку я побачив світлини зі святкування Дня міста Дніпра, на якому зібралися тисячі, а може, й десятки тисяч людей, то в мене виникло запитання до місцевої влади. Знаючи вас, я точно знаю, що ви усвідомлюєте, що таке COVID-19. Ви усвідомлюєте, які ризики становить ця хвороба. Я розумію, що зараз у вас відбуваються політичні процеси, які тривають у всій країні. Але так свідомо почати проводити концерти... Я вже не говорю про те, що вони заборонені постановою Кабміну", — заявив Степанов.

Він додав, що проведення концертів заборонено через велике скупчення людей. "Навіть кілька людей із COVID-19 можуть інфікувати сотні, тисячі, які ми можемо дуже скоро побачити", — зазначив міністр. 

У суботу, 12 вересня, на День міста у Дніпрі влаштували багатолюдний концерт класичної музики просто неба. Серед глядачів концерту був і мер Дніпра Борис Філатов.

Нагадаємо, після святкування 100-річчя театру імені Франка у трьох акторів діагностували коронавірус. Акторку Поліну Лазову шпиталізували до Олександрівської лікарні.

Максим Степанов: в Одесі може зрости кількість хворих на коронавірус

Максим Степанов: в Одесі може зрости кількість хворих на коронавірус

Повʼязані теми:

Наступна публікація