За кордоном від коронавірусу лікуються 13 українців, одна жінка померла

За кордоном від коронавірусу лікуються 13 українців, одна жінка померла

Фото: Associated Press

На карантині перебувають 38 наших громадян.

За кордоном 13 громадян України лікуються від коронавірусної інфекції, ще 38 перебуває на карантині. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

По чотири українці лікуються у Німеччині та Домініканській республіці, по двоє – у Польщі та Італії, ще один в ОАЕ.

На карантин відправили шістнадцятьох українців у Бразилії, сімох у Німеччині, трьох в ОАЕ, по двоє – у США, Молдові, Великій Британії та В’єтнамі, по одному – в Румунії, на Кубі, у Австралії та Китаї.

Водночас представники української діаспори в Італії повідомили про смерть нашої співвітчизниці від коронавірусної інфекції – це сталось у провінції Бергамо.

"Повідомляють наші співвітчизники, що сьогодні, 19 березня, в містечку Романо ді Ломбардія, в провінції Бергамо, від коронавірусу померла ще одна громадянка України, пані Галина, з Львівської області. Це вже друга жертва коронавірусу серед української громади в Італії. Вічна пам'ять і співчуття рідним", - повідомив у своєму фейсбуці глава Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

Як відомо, станом на ранок 20 березня в Україні зафіксовано 26 підтверджених випадків захворювань на коронавірусну інфекцію. Три з них летальні.

Самосвідомість громадян: яке може бути покарання за порушення правил карантину

Самосвідомість громадян: яке може бути покарання за порушення правил карантину

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація