Коронавірус у Великій Британії: ще 209 людей померли після позитивного результату тесту на COVID-19

Коронавірус у Великій Британії: ще 209 людей померли після позитивного результату тесту на COVID-19

Фото: Associated Press

Загальна кількість людей сягнула понад 1228 випадків.

У Великій Британії повідомили про ще 209 жертв коронавірусу, які мали позитивний результат тесту на COVID-19.

Про це пише Sky News.

У Англії ще 190 осіб у віці від 39 до 105 років померли після того, як тест показав, що вони хворі на коронавірус. В результаті загальна кількість смертей в Англії досягла 1125 осіб. Ще 10 людей загинули в Вельсі, в результаті чого загальне число жертв там досягла 48 осіб.

Зростання смертності сталося після того, як уряд попередив, що загальнонаціональне блокування може тривати "значний" час. Міністр кабінету міністрів Майкл Гоув сказав, що тривалість блокування не визначена, але вчені з Імперського коледжу, які консультують уряд, припускають, що воно повинно тривати до червня.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація