Світ перетнув нову мільйонну позначку за кількістю заражень коронавірусом

Світ перетнув нову мільйонну позначку за кількістю заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Від початку пандемії недуга забрала майже 908 тисяч життів.

У ніч проти п'ятниці, 11 вересня, у світі кількість випадків зараження новим типом коронавірусу COVID-19 перевищила позначку в 28 мільйонів. 

Про це свідчать дані американського сайту університету Джона Гопкінса.

Від початку пандемії недуга забрала майже 908 тисяч життів, тоді як побороти SARS-CoV-2 вдалося понад 18 мільйонам пацієнтів.

Найбільш ураженими новим коронавірусом залишаються Сполучені Штати Америки, де інфекцію підтвердили у понад 6,3 мільйона людей. У трійці антилідерів також перебувають Індія із понад 4,4 мільйонами заражених та Бразилія, де показник захворюваності перевищує 4,2 мільйона. 

Водночас, США обійшли Бразилію за показником жертв COVID-19, кількість яких в країні наближається до 192 тисяч. Тим часом в Бразилії від ускладнень нової інфекції померли майже 129 тисяч пацієнтів. Третьою державою світу із одним із найбільших показників пов'язаних із коронавірусом летальних випадків є Індія, де померлих понад 75 тисяч.

Водночас Україна в антирейтингу найбільш уражених пандемією країн перебуває на 24 місці.

Як повідомлялося, Україні та всьому світу загрожує нова хвиля коронавірусу COVID-19, а на додачу до нього наближається період сезонних хвороб, а тому лікарі особливо рекомендують зробити щеплення. Підступністю коронавірусу є схожа симптоматика із грипом, ГРВІ та алергією, а відмінності проявляються не одразу. Як розпізнати нову інфекцію - читайте за посиланням.

Коронавірусна статистика: скільки українців насправді подолали СOVID-19

Коронавірусна статистика: скільки українців насправді подолали СOVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація