"Суттєве погіршення ситуації": Степанов хоче посилити контроль за дотриманням правил карантину

"Суттєве погіршення ситуації": Степанов хоче посилити контроль за дотриманням правил карантину

Фото: УНІАН

Очільник МОЗу зазначив, що він розуміє, що це такі непопулярні кроки, але їх потрібно робити.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов наполягатиме на посиленні контролю за дотриманням правил карантину через чергові антирекорди з кількості нових захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 та госпіталізацій.

Про це очільник МОЗ заявив у суботу, 8 серпня, під час брифінгу.

"Ми бачимо дуже суттєве погіршення ситуації. Я буду звертатися до своїх колег, які відповідають, у тому числі, за контролювання всіх наших обмежувальних заходів. Справа в тому, що, якщо ми не змінимо легковажне ставлення до COVID-19, це не якась політична іграшка, а реальна хвороба, яка кожного дня забирає життя українців... Тому ми не можемо собі дозволити ставитися легковажно. Я, як міністр охорони здоров'я, буду звертатися щодо посилення контролю за всіма правилами, встановленими в Україні, за всіма обмежувальними заходами", - сказав він.

Міністр зазначив, що він розуміє, що це такі непопулярні кроки, але їх потрібно робити.

"Я розумію вас, шановні українці, що ми всі втомилися і хочемо повернутися до того життя, яке в нас було до пандемії. Але заради життя та здоров’я вас і ваших близьких, мені здається, що ми повинні робити такі кроки", - заявив Максим Степанов.

Віктор Ляшко: Україна стоїть на порозі другої хвилі коронавірусу

Віктор Ляшко: Україна стоїть на порозі другої хвилі коронавірусу

Як повідомлялося раніше, в уряді створять систему для відстеження контактів людей, які заражені коронавірусом, що дасть можливість більш оперативно реагувати та розривати ланцюги захворювань.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6850
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація