Сусідня з Україною держава закрила авіасполучення з Британією через новий штам коронавірусу

Сусідня з Україною держава закрила авіасполучення з Британією через новий штам коронавірусу

Фото: Associated Press

Польща посилює контроль за громадянами, які приїздять з Британії через мутацію коронавірусу

Польща обмежує авіасполучення з Великою Британією на тлі повідомлень про нову мутацію коронавірусу. Сусідня країна не буде приймати літаки з Британії від опівночі 22 грудня.

Про це заявив речник польського уряду Петро Мюллер.

"З міркувань безпеки рейси з Британії до Польщі будуть припинені з опівночі понеділка на вівторок. Рішення пов’язане з появою нового варіанту коронавірусу", - написав він у Twitter.

Своєю чергою, очільник МОЗ Польщі Адам Недзельський дав розпорядження головному санітарному інспектору країни тестувати всіх, хто нещодавно повернувся з Великої Британії. Перевіряти на коронавірус людей почнуть від 22 грудня.

"Я щойно дав розпорядження перевірити кожну людину, яка нещодавно повернулася з Великої Британії, від завтра. Зверніться до місцевого відділу охорони праці", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що обмеження на авіасполучення з Британії через новий варіант коронавірусу ввели понад 20 країн. Нідерланди були першими, хто оголосив про негайну заборону польотів, але вже аналогічні повідомлення надійшли з Бельгії, Австрії, Франції, Італії, Латвії, Литви, Естонії, Болгарії, Швейцарії, Чехії та Швеції, Хорватії, Канаді, Ірландії, Колумбії тощо. Повністю припинила авіасполучення з усіма країнами, закрила сухопутні кордони і морські порти Саудівська Аравія.

Раніше міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок заявив, що в країні було виявлено щонайменше тисячу випадків захворювання на новий різновид коронавірусу. Генкок сказав, що цей варіант вірусу відрізняється від вже відомого тим, що значно швидше поширюється. 

У суботу, 19 грудня, прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що в Лондоні і на південному сході Англії вводять від 20 грудня четвертий, найвищий рівень обмежень. Зокрема, мешканцям зазначених районів заборонять збиратися разом на Різдво. Також зачиняються магазини, які не продають предмети першої необхідності, салони краси та спортзали.

У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю". 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Великій Британії його нового штаму. 

Британією шириться новий штам коронавірусу

Британією шириться новий штам коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація